Szkolenia dedykowane

Wszystkie szkolenia
Marketing internetowy
Customer Experience
Warsztaty
Specjalistyczne
 • marketing internetowy
  Digital Marketing
  ZOBACZ
  anemptytextlline
  Poznasz potęgę marketingu internetowego i jego miejsce wśród innych obszarów komunikacji marketingowej. Dowiesz się kim są i co ukształtowało cyfrowego konsumenta. W końcu - zdobędziesz wiedzę - jak się z nim komunikować. Szkolenie bogate w liczne studia przypadków.
 • planowanie kampanii online
  Planowanie kampanii digital
  ZOBACZ
  anemptytextlline
  Dowiedz się, jak planować skuteczne kampanie w internecie. Poznaj narzędzia i nowe możliwości wzbogacone o liczne praktyczne przykłady i case studies.
 • social media marketing
  Social Media Marketing
  ZOBACZ
  anemptytextlline
  Dowiedz się, jak wykorzystać media społecznościowe, by uzyskać konkretne efekty biznesowe i komunikacyjne. Poznasz taktyki i narzędzia stosowane przez firmy, które odniosły sukces. Od moderowania treści po budowanie kanału customer care w mediach społecznościowych i Facebook AdExchange.
 • Customer Experience
  Customer Experience Management
  ZOBACZ
  anemptytextlline
  Zacznij świadomie zarządzać doświadczeniem swoich Klientów. Dowiedz się czym jest Customer Experience, poznaj narzędzia działania i skuteczne taktyki kształtowania satysfakcji i zachwytu Klienta!
 • word of mouth marketing
  Word of Mouth Marketing
  ZOBACZ
  anemptytextlline
  Poznaj potęgę marketingu rekomendacji i spraw, by opinie o marce kształtowały decyzje zakupowe Twoich Klientów! Poznaj skuteczne narzędzia i taktyki WoMM!
 • pharma trends
  Pharma Marketing - Trendy
  ZOBACZ
  anemptytextlline
  Poznaj trendy, które zmieniają marketing branży leków Rx i OTC. Przygotuj się na rewolucję i zacznij wdrażać nowe narzędzia komunikacji z lekarzem i pacjentem!
 • pharma Rx marketing
  Digital Marketing leków Rx
  ZOBACZ
  anemptytextlline
  Dowiedz się, jak wykorzystać możliwości Internetu, by skutecznie komunikować się z lekarzami i profesjonalistami medycznymi w branży leków Rx. Poznaj możliwości prowadzenia dialogu z pacjentem o obszarach terapeutycznych respektując obowiązujące prawo.
 • pisanie tekstów do internetu
  Tworzenie treści do Internetu
  ZOBACZ
  anemptytextlline
  Poznaj najlepsze praktyki tworzenia treści redakcyjnych do Internetu. Twórz treści, które faktycznie angażują. Szkolenie warsztatowe dedykowane redakcjom internetowym i firmom prowadzącym działania content marketingowe (np. blogi firmowe).